Menu

Wylęgarnia

Metamorfoza matki w człowieka. Wciąż w toku.

Cztery lata temu

fiona_apple

Urodziny_Borysa_2016_Wspomnienie

Cztery lata temu o tej porze leżałam na oddziale położniczym szpitala na Inflanckiej i wpatrywałam się w noworodka. Borys urodził się tamtego poranka o 7:40. Bardzo spokojny był ten początek, intymny, bezproblemowy. Wydawało mi się, że już to mam - wszystkie rozumy zjedzone, rodzic level expert, a nasza rzeczywistość będzie odtąd taką właśnie sielanką.

O święta naiwności!

Ostatnie cztery lata to wielka lekcja życia, kurs pokory i regularne egzaminy z dojrzałości. Codzienne stąpanie po rodzicielskim polu minowym. Tysiące nowych doświadczeń, zdobytych umiejętności, ale także mniej lub bardziej gorzkich porażek.

Jednak przede wszystkim ostatnie cztery lata to poziomy szczęścia, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Czy dwójka dzieci powoduje dziesięć razy większy chaos niż jedno? Bez dwóch zdań. Ale potrafi też wygenerować megawaty radości.

Dzięki, Bo. Dzięki wielkie za to, że przychodząc na świat tego upalnego lipcowego poranka dopełniłeś naszą rodzinę. Bez Ciebie nie bylibyśmy w tym pięknym miejscu, w którym jesteśmy dziś.

Kocham Cię, synku!

Urodziny_Borysa_2016

Urodziny_Borysa_2016_Fontanna

 

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [mikanm] *.internetdsl.tpnet.pl

  Nie mogę uwierzyć. Zatrzymałam się na etapie czepiającego się stołków berbecia. WSZYSTKIEGO DOBREGO!

 • fiona_apple

  @ mikanm - To "niewierzęnoniewierzę" towarzyszy mi najmocniej dwa razy do roku. I mimo że to frazes, za każdym razem zaskakuje. :)

 • Gość: [Blog] *.icpnet.pl

  Niech się zdrowo chowa i rośnie duży.

 • Gość: [takismiesznypan] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ale słodkooo :)

 • marianmeduza

  Jak widać maluszki są bardzo szczęśliwe. Mam nadzieję, że jak dostaną samochody zabawki modino.pl/samochody-i-pojazdy to ich szczęście będzie jeszcze większe.

© Wylęgarnia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci