Menu

Wylęgarnia

Metamorfoza matki w człowieka. Wciąż w toku.

Za wszystko inne zapłacisz kartą Mastercard

fiona_apple

Czarne kryjące rajstopy (takie jak tu, chociaż oczywiście nie te same, ze względów nie tylko higienicznych (HELOŁ!), ale przede wszystkim dlatego, że drę je na potęgę, a kabaretki home made nie są tym, w co zazwyczaj oblekałabym moje odnóża) - chyba Gatta, chyba z Factory, chyba około 15 zł.

Białe skarpetki z niebieskim ściągaczem (w których biegam na stepy, aerobiki i inne wygibasy) - pochodzenie nieznane / zapomniane, stąd trudności w oszacowaniu ceny, ale dajmy na to 10 zł.

Czarne satynowe stringi (prezent z wieczoru panieńskiego, do kompletu z gorsetem, podarowany razem z wałkiem na niesfornego męża) - skoro prezent, to na kwestię ceny powinnam chyba spuścić zasłonę milczenia, natomiast wartość sentymentalna ogromna (a sentymenty mam w tej kwestii bardzo pozytywne, ponieważ do dziś się w te gacie mieszczę!) - jakiś milion złotych polskich.

Zobaczyć Filipa dzierżącego w jednej dłoni zwinięte w kłębek skarpetki, a drugą ciągnącego rajstopy w taki sposób, że jedna ich stopa znajduje się wciąż trzy pokoje wcześniej, wchodzącego do salonu z wielkim uśmiechem na twarzy i ze stringami zawieszonymi na jednym uchu:

BEZCENNE.

PS1. Pierwsza myśl Matki - Synu, ale musiała być impreza!
PS2. Zadanie na nadchodzący tydzień - dorobić zamek do szuflad z bielizną w sypialni.

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Paula] *.range109-148.btcentralplus.com

  ale się usmiałam ;)))) poprawiony humor z poniedziałku ;) chciałabym zobaczyć taka reklamę ;))) scenariusz perfekcyjny ;)))) cmokaski

 • lylowa

  zdjecia!!! zdjecia!!!

 • dziwobaba

  Zamki nie pomogą:D Skończy ze stringami i rajstopami, to zacznie z biżuterią albo ze sprzętem kuchennym albo z wzmacniaczem, wciśnie wszystkie płyty za telewizor albo kartę kredytową pod szafkę lub zabierze się za ściany.

 • mikanm

  Boskie! Mój zrywał firanki (jak jeszcze były) i się w nie ubierał ;)

  W konkursie chętnie bym zauczestniczyła, ale karmię bebikiem, więc co będę komuś nagrodę odbierać ;)

 • fiona_apple

  @ Paula - Tylko czego reklama miałaby to być? ;)
  @ lylowa - To był moment, aparatu nie udało mi się dosięgnąć. Żeby to powtórzyć, musiałabym próbowac założyć swojemu dziecku stringi na głowę. Czy uważasz, że powinnam?
  @ dziwobaba - Nasza neverending story już się dawno zaczęła, na przykład wyrwaniem szufladki na płytę z odtwarzacza DVD. Właściwie można by oprzeć bloga jedynie na takich historiach.
  @ mikanm - Konkurs konkursem, a ja chętnei poznam Twoje poglądy na partnerstwo w rodzicielstwie. Możesz zaznaczyć, że nie chcesz Bebilonu. Producent na pewno się ucieszy. :P

 • lylowa

  jako matka mowie: nie powinnas!
  jako ciekawska czytelniczka twojego bloga odpoiadam: oczywscie!!!

 • biuro-rachunkowe-poznan

  Ciekawe czy Twój syn czyta Twojego bloga. Jak tak to może przygotować się na jakąś niespodziankę z Twojej strony :P

© Wylęgarnia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci